Microgreens
-
Peas
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.00 /85g
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Broccoli
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.00 /40g
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Red Cabbage
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.00 /40g
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Sunflower
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.00 /85g
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Arugula
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.00 /40g
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Green Kale
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.00 /40g
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Triton Radish
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.00 /40g
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Yellow Mustard
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.00 /40g
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Cilantro
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.00 /40g
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Kohlrabi
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.00 /40g
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Popcorn
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.00 /40g
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Onion
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.00 /40g
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out